<!-- Insert your title here -->

Brevard SA

2017/18 Brevard SA Teams
Level Group Team Coach Manager
Competitive Boys U9 U9 Jr. Academy Select (Palm Bay Regional) JOHN MCGEOUGH
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 1 (Flutie Field) Ronnie Arthur
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 1 (Palm Bay Regional) Marcel Chukwunenye
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 2 (Flutie Field) Justin Stovall Robert Moon
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 2 (Max Rodes) Keri Parker
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 2 (Palm Bay Regional) JOHN MCGEOUGH
Recreational Boys U10 U10 Jr. Academy 3 (Max Rodes) Brian Nemeroff
Competitive Boys U10 U10 Jr. Academy Select (Flutie Field) Robert Moon
Competitive Boys U10 U10 Jr. Academy Select (Max Rodes) Adrian Moo
Competitive Boys U10 U10 Jr. Academy Select (Palm Bay Regional) MILTON VILLANUEVA
Recreational Boys U10 U10 Jr.Academy 1 (Max Rodes) Ricardo Aguilar
Competitive Boys U11 07 Boys Black Robert Moon Shanah Jute
Competitive Boys U11 07 Boys Blue Roby Stahl Tanya Chang
Competitive Boys U12 06 Boys Blue Adrian Moo Jessica Lutz
Competitive Boys U12 06 Boys Blue 2 Roby Stahl John Blakey
Competitive Boys U12 06 Boys White Lynne Stahl
Recreational Boys U12 U12 Rec (Palm Bay Regional) Christopher Rand
Recreational Boys U12 U12 Rec 1 (Max Rodes) Jason Dalpra
Recreational Boys U12 U12 Rec 2 (Max Rodes) Shirley Weems
Recreational Boys U12 U12 Rec 3 (Max Rodes) Nicholas Abroe
Recreational Boys U12 U12 Rec(Flutie Field) Daniel O'Rourke
Competitive Boys U13 05 Boys Blue MILTON VILLANUEVA Kathleen Sylvia
Competitive Boys U13 05 Boys Blue 2 Robert Moon Pamela Oliveira-Jackson
Competitive Boys U13 05 Boys White Lehem Berrios
Competitive Boys U14 04 Boys Blue Jerry McCabe Michelle Spence
Recreational Boys U14 U14 Rec (Flutie Field) Kristie Utzler
Recreational Boys U14 U14 Rec (Max Rodes) Jose Ron
Recreational Boys U14 U14 Rec (Palm Bay Regional) Shawndy skinner
Competitive Boys U15 03 Boys Black David Warner Rose Kuntz
Competitive Boys U15 03 Boys Blue Miguel Arriaga ryan Mertz
Competitive Boys U16 02 Boys Blue Miguel Arriaga Mark Martinelli
Recreational Boys U16 U16 Rec (Palm Bay) Alfred Krapf
Competitive Boys U17 01 Boys Blue Carlos Panchana Lynda Smith
Recreational Boys U18 U18 Rec (Palm Bay Regional) tba
Competitive Boys U19 00 Boys Blue tba
Competitive Boys U19 99 Boys Blue Miguel Arriaga Yissel Hernandez
Recreational Boys U19 U19 Rec (Max Rodes) JORGE JEREZ
Recreational Coed U4 Little Waves (Flutie Field) tba
Recreational Coed U4 Little Waves (Max Rodes) tba
Recreational Coed U4 Little Waves (Palm Bay Regional) tba
Recreational Coed U6 U6 Rec (Flutie Field) Lynne Stahl
Recreational Coed U6 U6 Rec (Max Rodes) Julie Williammee
Recreational Coed U6 U6 Rec (Palm Bay Regional) Scott McCulloch
Recreational Coed U8 U8 Rec (Flutie Field) Robert Moon
Recreational Coed U8 U8 Rec (Max Rodes) Adrian Moo
Recreational Coed U8 U8 Rec (Palm Bay Regional) Boun Phimvilayphone
Recreational Coed U16 U16 Rec (Max Rodes) Kristina White
Competitive Girls U10 Girls Jr. Academy Select (Max Rodes) Jenci Villaverde
Competitive Girls U10 Girls Jr. Academy Select (Palm Bay Regional) Donald Hunter
Recreational Girls U10 U10 GirlsJr. Academy (Flutie Field) Rudy Zervigon
Recreational Girls U10 U10 Jr. Academy Girls (Max Rodes) Melissa Rouw
Recreational Girls U10 U10 Jr. Academy Girls (Palm Bay) Scott McCulloch
Competitive Girls U11 07 Girls Blue Tim Zander
Competitive Girls U12 06 Girls Black tba
Competitive Girls U12 06 Girls Blue Dustin Smith MICHELE BARNWELL
Recreational Girls U12 U12 Girls Rec (Palm Bay Regional) Alfred Krapf
Recreational Girls U12 U12 Girls Rec 1 (Max Rodes) Jessica Fullhart
Recreational Girls U12 U12 Girls Rec 2 (Max Rodes) Joshua Culver
Competitive Girls U13 05 Girls Blue Julie Williammee Mary Corley
Competitive Girls U14 04 Girls Blue Jessica Monarch Heather Peterson
Recreational Girls U14 U14 Girls Rec (Max Rodes) Frank Morreale
Competitive Girls U17 01 Girls Blue David Luna Jennifer Engle
Competitive Girls U19 99 Girls Blue Donald Spielman Robert Maggio